+38 (097)-133-17-45
Зворотній зв’язок
UA
RU
Меню
foto
WELCOME
To RIVERSIDE
0
Жити яскравим, насиченим життям - це вибір
Вибір тих, хто завжди лине з гамірної столиці у затишну гавань квітучого кварталу. Хто наповнює дозвілля активністю та емоціями, а не нудьгує у чотирьох стінах. Хто виходить назустріч світу, який вітає посмішками сусідів, дитячим сміхом та гострим ароматом ошатних кав~ярень. Жити повним життям - значить, обрати для себе ЖК Riverside!

Riverside - це масштабний, революційний проект, який змінює уявлення про комфорт і готує неймовірні перспективи для життя і відпочинку. Найспортивніший на лівому березі, найбільш адаптований для дітей і красивий з супутників Києва - саме так ти зможеш говорити про свій будинок. І це не просто слова!

Проект Riverside став природною відповіддю на нові потреби міського жителя.
Сучасній людині вже недостатньо дизайнерського ремонту та власного парко-місця. Світ шириться значно далі за стіни будинків, і ми розсунули горизонти комфорту й життєвих цінностей на 10 гектарів навколо, створивши квартал твоїх мрій.

ЖК Riverside складається з 12 будинків, розташованих в мальовничій зеленій зоні за все в 2,5 км від Києва. Дивовижна особливість місцевості - наявність водного каналу майже під вікнами і чистого озера поруч. Взявши за основу природні скарби, ми створили для тебе затишні променади, фотогенічні містки і власну пляжну зону для літнього відпочинку. Не треба нікуди їхати, щоб насолодитися природою - досить просто вийти з дому!

Ти дбаєш про себе, ведеш активний спосіб життя і потребуєш місця для виходу енергії? Цілий громадський парк у твоєму розпорядженні!
Масштабний стадіон, майданчики для волейболу та баскетболу, тенісні корти, скейт-парк, тренажери та зимова ковзанка – все це грандіозний Wellness City Park, спроектований на території кварталу Riverside!

Комфортне життя не може бути відірваним від щоденного побуту. Незважаючи на близькість столичних благ, ми потурбувалися про повну самодостатність кварталу, запланувавши тисячі квадратних метрів під комерцію. Салони, кафе, медичні центри та дитячі гуртки – бажай, Riverside здійснить!

ЖК Riverside – це перехрестя життєвих стихій, на якому зійшлися буденний комфорт, цікаве дозвілля та спортивна активність.
Він орієнтований на людей, які хочуть жити тут і зараз, розвиваючи усі грані свого життя. Якщо ти точно знаєш, чого вартий і не приймаєш компромісів – переходь на правильний бік, обирай для себе Riverside!